O nás

Oddělení InProdej.cz je součástí společnosti EUSOFT s.r.o. a zabývá se maloobchodním online prodejem oblečení, obuvi, dámské módy a zboží pro volný čas.

Náš cíl:
Naším cílem je nabídnout zákazníkům nakupujícím na internetu kvalitní zboží a perfektní servis v sortimentu týkající se zejména oblečení, bytových doplňků a volného času.

Stručná historie EUSOFT s.r.o. a oddělení InProdej.cz:

2019 - nabídku stále rozšiřujeme a přidáváme i módu od českých módních návrhářů

2018 – rozšíření portfolia eshopů o obchody

2015 – rozvoj značky Stylomat.cz, rozšířování sortimentu, přidána i dámská a pánská obuv
2013 – rozvoj stávajících internetových obchodů a na základě požadavků zákazníků rozšiřování sortimentu zejména v oblasti módního oblečení pro dámy a nově i pro pány. Spuštěny nové specializované obchody:
  • Miss-moda.cz obchod specializovaný na dámské šaty pro každou příležitost
  • Pradlo-Karin.cz obchod se spodním prádlem
  • Hezke-sny.cz to nejlepší do vaší ložnice

2011 – spuštěn obchod s dámským oblečením Stylomat.cz

2010 – spuštěny obchody:

  • Přikrývky-deky.cz se zaměřením na bytový textil a lůžkoviny
  • Relaxacni-hudba.cz se zaměření na relaxační a meditační hudbu vydávanou na CD nosičích
  • Knizky-knihy.cz eshop s nabídkou knížek zejména pro dětské čtenáře
  • a další

2009 – spuštěny první internetové obchody zaměřené na výklenky trhu, tedy se přes tyto eshopy začalo prodávat zboží, jež nebylo lehce dostupné a zároveň bylo cílovou skupinou žádané. Mezi tyto eshopy patřil např. eshop s výrobky z ovčí vlny (novy-textil.cz)

2006 – spuštění vyhledávače zboží a cen NejNakup.cz, vyhledávač byl postaven na vlastní technologii a ve své době patřil mezi 10 nejznámějších zbožových vyhledávačů.

2000 – vznik společnosti EUSOFT s.r.o., působnost zejména v oblasti vývoje software na zakázku pro menší i významné společnosti na českém i zahraničním trhu.

EUSOFT s.r.o. dále působí v oblasti vývoje software, v oblasti poradenství, konzultací a analýz firemních procesů a IT struktury. Více o tomto oddělení naleznete na stránkách společnosti eusoft.cz.