O nás

Oddělení InProdej.cz je součástí společnosti EUSOFT s.r.o. a zabývá se maloobchodním prodejem zajímavého zboží přes Internet. EUSOFT s.r.o. dále působí v oblasti vývoje software, v oblasti poradenství, konzultací a analýz firemních procesů a IT struktury našich zákazníků.

Náš cíl:
Naším cílem je nabídnout zákazníkům nakupujícím na internetu kvalitní zboží a perfektní servis v sortimentu týkající se zejména oděvů, bytových doplňků a volného času.

Stručná historie EUSOFT s.r.o. a oddělení InProdej.cz:
2013 – rozvoj stávajících internetových obchodů a na základě požadavků zákazníků rozšiřování sortimentu zejména v oblasti módního oblečení pro dámy a nově i pro pány. Spuštěny nové specializované obchody:

 • Miss-moda.cz obchod specializovaný na dámské šaty pro každou příležitost
 • Pradlo-Karin.cz obchod se spodním prádlem
 • Hezke-sny.cz to nejlepší do vaší ložnice
 • 2011 – spuštěn obchod s dámským oblečením Stylomat.cz

  2010 – spuštěny obchody:

  2009 – spuštěny první internetové obchody zaměřené na výklenky trhu, tedy se přes tyto eshopy začalo prodávat zboží, jež nebylo lehce dostupné a zároveň bylo cílovou skupinou žádané. Mezi tyto eshopy patřil např. eshop s výrobky z ovčí vlny (novy-textil.cz)

  2006 – spuštění vyhledávače zboží a cen NejNakup.cz, vyhledávač byl postaven na vlastní technologii a ve své době patřil mezi 10 nejznámějších zbožových vyhledávačů.

  2000 – vznik společnosti EUSOFT s.r.o., působnost zejména v oblasti vývoje software na zakázku pro menší i významné společnosti na českém i zahraničním trhu.